KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989179

nr 1298 9179

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, Sydländskt landskap. Signerad. Olja på pannå, 23x29 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 december 2019
kl 18:11:49

10/12 14:51:20 1      Vinnande bud

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm